Олександр Іваницький: екс-регіонал буде балотуватися від Зе-команди?

еред мажоритарників, які збирається висунути на виборах партія “Слуга народу” не всі підпадають під запит суспільства на нові обличчя.
По округу 134 (Одеса) від партії Зеленського йде Олександр Іваницький.

Зараз він депутат міськради і входить до фракції партії Геннадія Труханова “Довіряй справам” і займає посаду голови постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

У 2017 році Олександр Іваницький став заступником виконавчого директора з інвестицій та розвитку інфраструктури ТОВ “Чорноморський рибний порт”.

Однак в депутатському корпусі Одеси, до Іваницького ставляться насторожено – через його постійну зміну поглядів.

Джерела стверджують, що Олександр Іваницький є кумом Ігоря Палиці і тісно дружить з представниками дніпровського “клану”.

Соратники по депутатському корпусу за очі називають Іваницького “чоловіком багатої дружини”.

Справа в тому, що на самому Іваницькому ніякого бізнесу не має. А от його дружина є засновником кількох фірм різних напрямків. В тому числі – у вантажоперевезення, експедиції, операції з митницею, медицина, а також продаж дорогих брендових авто – у сім’ї є власний автосалон. Дружина Іваницького задекларувала 10 нежитлових приміщень, які здаються в оренду, 2 земельні ділянки та 12 квартир в Одесі.

По материалам:  factor-news.info

Добавить комментарий