Андрей Андрикевич: «Энергия Воды», конверт-центр ДНР и пьяный скандал

Вперше ЗМІ почули про Андрія Андрикевич чотири роки тому. Справа в тому, що компанія Андрія Андрикевич «Енергія води» потрапила під підозру СБУ, а її главу звинувачували в створенні конверт-центру для фінансування терористів так званої «Донецької народної республіки». Пізніше справа успішно зам’яли.

Другий разАндрикевич Андрійвиявився в епіцентрі скандалу два з половиною роки тому. Йдеться про п’яну витівку глави конверт-центру «Енергія води» і його товариша з Донецька. Тоді п’яні пасажири буквально «поставили на вуха» весь аеропорт Жуляни,повідомивши про бомбу не борту рейсу. Так, 31 травня 2016-ого року о 12 годині до чергової частини надійшло повідомлення, що замінований літак, який прилетів з-за кордону. О 13:20 відбулася масова евакуація пасажирів літака. Після правоохоронці здійснили перевірку салону літака. Ніяких вибухонебезпечних предметів та речовин не виявлено.

Було встановлено, що про вибухівку на борту літака повідомили двоє пасажирів, які знаходилися в стані алкогольного сп’яніння. Одним із затриманих виявився Андрій Андрикевич, директор компанії «Енергія Води».

Хто ж він Андрій Андрикевич?

Український бізнесмен, раніше підозрюваний у створенні конверт-центру для ДНР — Андрикевич А.В. ─ власник компанії «Енергія води» явно мріє побачити себе в якості символу нової хвилі підприємців, для яких мета бізнесу не особисте збагачення, а процвітання економіки держави. У всякому разі, саме так він розповідає про свою глобальної задачі, яку сам поставив перед собою.

У 2006 році він заснував компанію «Енергія життя». Спочатку вона надавала чисто дилерські послуги в постачанні імпортного обладнання різних українських організацій. А. В. Андрикевич швидко налагодив ділові контакти з італійськими та німецькими фірмами-виробниками обладнання для насосних станцій. Устаткування, що закуповується «Енергією води», в основному використовується для систем водопостачання або пожежогасіння великих промислових і цивільних об’єктів. В останні роки комерсант наполегливо намагається освоїти випуск устаткування на українських підприємствах, роблячи важливий крок не тільки в розвитку власного бізнесу, але сприяючи розвитку промислового сектора України, що знаходиться в стані тривалої стагнації. Відродження української промисловості ─ це обов’язковий крок на шляху до процвітання держави. У цьому постулаті Андрикевич повністю впевнений.

Свій успіх він пов’язує із сучасною моделлю організації бізнесу, якої з самого початку дотримувався. Саме їй Андрикевич Андрій зобов’язаний отримання почесного звання «Кращий імпортер України» в 2012 році. Авторитет у своєму професійному середовищі у нього дійсно дуже високий. Найчастіше, представляючись журналістам, крім згадки про керівництво компанією «Енергія води» він називає себе фахівцем-консультантом зі стратегічного управління. Не знайшовши більш компетентного фахівця, до нього звернулася за роз’ясненнями журналістська братія, коли стало відомо, що президентПетро Порошенковирішив відійти від управління компанією ROCHEN, мотивуючи цей крок бажанням уникнути конфлікту інтересів при поєднанні посади першого посадовця діячем і підприємця. Андрикевич доступно, «на пальцях» все «розжував», ще раз довівши високу кваліфікацію сучасного менеджера.

Андрій Андрикевич в офісі «Енергії води»

Таємна зброя Андрикевич

Спростовуючи думку, що в своїй вітчизні пророків годі й шукати, рецепт побудови організаційної основи бізнесуАндрій Андрикевичзнайшов не закордон, а в Україні. Рецепти сучасної технології управління він відшукав у української бізнес-вумен Людмили Богуш ─ засновниці тренінгової компанії Bogush Time. Богуш більше подобається, коли її дітище називають «студією управління часом». На Андрикевич Андрія, минулого повний курс навчання, зійшло даний осяяння. Він був у захваті від отриманих в руки інструментів «При-Цільного тайм менеджменту», які тут же почав впроваджувати в повсякденне життя своєї компанії. З тих пір «Енергія життя» стає постійним клієнтом Bogush Time.

Андрикевич Андрій Валерійович, Енергія Води

Андрикевич Андрій Валерійович, Енергія Води

Регулярні тренінги проходить не тільки керівний склад компанії Андрикевич, але абсолютно всі працівники. Задоволення не з дешевих. Тренінгові послуги з управління часом зазвичай включають в себе 2 дні напружених занять по 8 годин і коштують приблизно $ 1000 за кожного учня. Однак Андрикевич вважає, що вкладення в навчання швидко окупаються, в результаті приносячи прибуток. Крім тренінгів, що проводяться Bogush Time, власник «Енергії води» впровадив в практику власні сесії стратегічного планування, на яких визначаються першочергові та довгострокові завдання перед кожним співробітником. Сам Андрій Андрикевич не зациклюється на використанні отриманих знань тільки в бізнесі. Він постійно працює над собою в особистісному плані, поставивши на самому початку шляху 38 стратегічних завдань, більшу частину яких йому вже вдалося виконати. В його особі Людмила Богуш знайшла щирого подвижника, який прагне, як і вона, поширити технології управління часом в планетарному масштабі.

Андрій Андрикевич: п'яний мінер, адепт саєнтології і та конверт-центр ДНР «Енергія води»

Фото: Людмила Богуш

Зворотний бік бізнесу Андрія Андрикевич «Енергія води»

Все ж все одкровення Андрія Андрикевич і його компанія «Енергія води» ні що інше, як звичайний маркетинговий хід. Давно помічено, що найкраще розходиться товар в яскравій, привабливій упаковці. У випадку з київським бізнесменом роль упаковки виконує нескінченний каскад його красивих слів. Насправді дійсність йде, м’яко кажучи, дещо інакше. Андрикевич, давно запустивши рекламну компанію, побудував справжній лохотрон, як для споживачів і постачальників, так і для самих співробітників, які вбивають час на тренінгах та сесіях стратегічного планування. «Енергія води» загрузла в боргах, ледь встигаючи розплачуватися з одним партнером за рахунок іншого. Сама ж робоча атмосфера в офісі на Чернігівській більше нагадує будні саентологіческой секти. Постійне промивання мізків переслідує тільки одну мету ─ зробити зі співробітників звичайних автоматів. Всіх, хто вирішив пов’язати свою долю з «Енергією води», чекає тільки одне ─ працювати, як проклятий і майже за безкоштовно. Затримки з виплатою заробітної плати постійна практика в компанії. Більш того, ніхто толком не може пояснити, як взагалі розраховується заробітна плата. Формула її розрахунку є комерційну таємницю. Крім мізерного грошового забезпечення працівників «Енергії води» очікують різноманітні побори. Тут фантазія начальників просто невичерпна. До всіх інших «задоволень» додається відсутність соціального пакету.

Андрій Валерійович Андрикевич "width =" 640

Андрій Валерійович Андрикевич

Для претендентів на робоче місце в «Енергії води» все починається з співбесіди більше схожого на кастинг. Потім слід один-два тижні роботи з випробувальним терміном. Причому, за цей час претендент не отримає ні гривні. Безпосередні начальники під час практики вкрай уважні і люб’язні. Варто лише потрапити в штат компанії, як відношення миттєво змінюється. Настає період справжнього кріпосного права з обов’язковим виконанням всіх дивовижних примх господаря-пана Андрія Андрикевич. Одним з обов’язків для всіх співробітників стає розміщення в акаунтах соціальних мереж і на сайтах кадрових агентств позитивних відгуків про компанії та її керівника. Фейковий захоплення акцентується на небайдужих керівників до своїх підлеглих, величезних перспективах зростання і дружному колективі, згуртувати навколо однієї мети ─ показати всьому світу ефективність системи управління, взятої на озброєння Андрикевич. Тільки невідомо, як залежить заробітна плата від кількості поставлених лайків.

Андрій Андрикевич: п'яний мінер, адепт саєнтології і та конверт-центр ДНР «Енергія води»

Індукційний психоз Андрія Андрикевич і «Енергія води» як розплата

Зіткнення з мудрістю не завжди йде на користь адептам. «Бізнесмен 21 століття» Андрій Андрикевич, в перебігу багатьох років щохвилини удосконалює свої особисті якості, несподівано виявився головним учасником події, яке в кращому випадку може розглядатися, як злісне хуліганство. В останній день травня 2016 року в столичному аеропорту Жуляни приземлився міжнародний рейс.

Андрій Андрикевич

Андрій Андрикевич

Майже відразу служби безпеки були збуджені телефонним повідомленням про мінування повітряного лайнера, на борту якого перебували члени екіпажу і пасажири в загальній кількості 160 чоловік. Представники спецслужб і вибухотехніки, екстрено прибули до місця інциденту, насамперед евакуювали потенційних жертв теракту. Потім вони приступили до пошуку вибухового пристрою. Ретельний огляд салону та вантажних відсіків результату не дав. Зате професіонали швидко з’ясували джерело тривожного сигналу. Андрій Андрикевич і його приятель, явно знаходяться під парами алкоголю, навіщо то вирішили поділитися своїми безпідставними побоюваннями зі службою безпеки. Що це було? Жарт чи галюцинації? Недарма психологи відносять всі види саєнтологів до деструктивних для людської психіки сектам. Таким українцям запам’ятається Андрикевич Андрій — справжній самородок з Донбасу.

Источник — Антикор

Добавить комментарий