«Білявка на мільйон» епохи Порошенка втопить в заздрості дружину будь-якого шейха: елітні шуби, круті тачки і коштовності

Хоча Петро Порошенко вже кілька місяців, як не є Президентом України і його повноваження на цій посаді гідно змінив Володимир Зеленський, але ті «подарунки», які Петро Олексійович залишив після себе, ще довго будуть відгукуватися луною по всій країні.

Порошенко дебати
Порошенко дебати

Один з таких «подарунків» показав український юрист і блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. На цей раз мова піде про Наталю Бернацьку — діючого секретаря Центральної виборчої комісії України та колишнього першого заступника міністра юстиції.

Секретар ЦВК володарка не тільки модельної зовнішності платинової блондинки з ідеальним манікюром, але ще й інших більш матеріальних багатств.

«Наталія Іларіонівна мільйонерка. Вона задекларувала… 450 тисяч гривень, 40 тисяч євро і 290 тисяч доларів. Крім того, Наталія володіє колекцією елітних шуб, коштовностей і величезною квартирою в центрі Києві. В автопарку нашої «героїні»: Lexus RX350 і Porsche Cayenne, загальною вартістю… близько 100 тисяч доларів. Ну і за старою-доброю традицією, всі ці блага були придбані на скромну зарплату держслужбовця. Ось саме так, живуть «прості» українські чиновники, епохи Петра Олексійовича.»

Парадокс полягає в тому, що Порошенко вже ніби як, не у справ, а чиновники його епохи продовжують займати свої посади. Однак, Шнайдер висловлює впевненість у тому, що Володимир Зеленський скоро з усім розбереться і виправить цю помилку, а всі ми забудемо таких горе-чиновників.

В коментарях українці висловили свою думку на цей рахунок:

«Скромняжка», «І не забудьте це все конфіскувати у неї, адже це не на зарплату куплено. А значить хабарі. А потім можна і посадити.», «Так, черговість вже набуває закономірності. Тільки черга ця вибудовується в аеропортах і на кордонах, в ім’я їх від’їзду типу на відпочинок, лікування і ТД. Без зворотного квитка.», «Ганьба,що сказати.Злодійка не у в’язниці», «Забрати у цієї «роботяги» все, нехай в одних трусах сидить», «Все нажите непосильною працею»

Знай.ua

Добавить комментарий