Чому Президент не бачить, як ставленик Турчинова – Голова СЗРУ Валерій Євдокімов розвалює важливу держструктуру. Крім того: він «напрацював» уже на державну зраду…

Президент України Володимир Олександрович Зеленський 20 вересня 2019 року призначив новим керівником Служби зовнішньої розвідки Валерія Володимировича Євдокимова.

В цей час і по сьогодні дане рішення сприймають доволі неоднозначно, а причиною цього було і є безпосереднє відношення Євдокимова до екс Секретаря РНБО та екс В.О. Президента Олександра Турчинова. Та й сама особистість даного персонажа ніколи не подавала особливих надій, а тим більше реальних результатів роботи. Його завжди характеризували як чиновника середнього рівня, який інколи потрапляє в потрібне місце – в потрібний час. Крім того, із ним часто були пов’язані значні корупційні скандали.

Щоб відтворити як Євдокимов, умовно теперішня фігура із «Зе-команди» потрапила під крило Турчинова слід заглянути у минулі часи. Варто зазначити, що перші суттєві кроки по кар’єрній драбині теперішній голова СЗРУ зробив за часів Президента-втікача Януковича. В цей час він якимось дивом став Начальником управління інформацією пограничної служби України. А ще дивніше те, що ніяких явних робочих досягнень від нього ніхто ніколи не бачив, що не зашкодило знаходитись йому на цій посаді довгі роки. А далі цього псевдо-трудівника знову врятувало якесь чудо – після «Революції Гідності» його не було люстровано як чиновника часів «легітимного». Та тут ми вже явно можемо назвати ім’я «чудотворного спасителя» який і взяв під крило практично інертного Євдокимова – це тодішній Секретар РНБО Олександр Турчинов. А порекомендував же його «кривавому пастору» ніхто інший як сам Сергій Пашинський.

Олександр Турчинов та Сергій Пашинський

У висновку: за це що його не скинули з «корабля» Євдокимов довгі роки і по цей час вірно служить Турчинову. Він стабільно, в обхід теперішнього правління країни подає всю цінну інформацію своєму вищезгаданому безпосередньому босові. Турчинов завжди хотів взяти під контроль СЗРУ, та тривалий час сам Порошенко чітко тримав цей орган на особистому контролі куди й призначав виключно своїх людей. Та все ж один шанс оприділити туди Євдокимова був, але це наприкінці правління Порошенка. Є навіть свідчення, що й указ про призначення був мало не підписаний Порошенком.  Але в останній момент Турчинов відкликав свого кандидата, адже розумів, що тодішній Глава держави не буде обраний на другий термін. Відповідно зливати Євдокимова заради кількох місяців на бажаній посаді не було сенсу, адже новий Глава держави навряд чи б залишив керівника часів Порошенка на такій високій посаді. Тому Турчинов взяв тайм-аут…

Згодом, як і годиться 11 червня 2019 року новий Президент призначив на посаду Голови Служби зовнішньої розвідки України нового керівника. Ним став тоді Бухарєв Владислаав Вікторович, до речі нардеп від «БЮТ» і близький друг Турчинова. Як висновок, тодішній новий Глава СЗРУ за протекцією колеги екс Секретаря РНБО взяв собі в зами нашого головного героя Валерія Євдокимова. Згодом Бухарєва перевели в СБУ на високу посаду, а заповітне місце Турчинова нарешті дісталось його протеже Євдокимову, і тоді почались справжні «каруселі»…Зв’язок Євдокимова і Турчинова дуже легко відслідковується, наприклад: зараз одним із головних оперативників даної структури є кум Юрія Онищенко, який являється особистим помічником Порошенка, саме через нього (кума) якраз може вестись злив потрібної інформації. Також вагомим фактом є те, що фінансовим відділом СЗРУ управляє ще один соратник і бізнес-партнер Турчинова – екс-нардеп від «БЮТ» Руслан Лук’янчук. Та крім того менш значні посади також зайняті людьми з кола Порошенка-Турчинова, а це все заслуги Євдокимова.

Як ми вже згадували: Євдокимов інколи потрапляє в потрібне місце – в потрібний час. Так от на цій посаді він просто розквіт, та нажаль – не як хороший і дієвий керівник СЗРУ, а як людина яка незаконно збагачується на сотні мільйонів гривень, розвалює дану структуру і навіть можна констатувати, що його діям потрібно інкримінувати державну зраду. А тепер по черзі…

Буквально після призначення він осідлав новенький Lexus LX 570, ціна якого становить не менше 6 млн.грн. Даний автомобіль був придбаний за секретний бюджет СЗРУ, який має спрямовуватись на фінансування роботи із секретною агентурою. Також Валерій Володимирович встановив залізне правило: кожного вечора господарське управління органу накриває для нього шикарний стіл із дорогущою випивкою та найвишуканішими стравами. До речі, напевне від розкішного життя поза очі його ж працівники називають хронічним алкоголіком. Та й справді він після своїх випивонів наступного дня не проводить жодної належної йому посадової роботи. А тепер уявіть – це відбувається мало не щодня, як висновок: робота органу практично паралізована. Крім того, цей любитель алкоголю надзвичайний прихильник подорожей по Україні і закордон, де відтягується наповну: дорогі готелі, жінки легкої поведінки, віп ресторани, і т. д. Та найганебнішим у цьому є те, що для своїх веселощів він використовує засекречених оперативників, які таким чином ризикують своїм життям та мимоволі стають співучасниками здачі державних інтересів. До того ж, щоб замести сліди своїх злочинів, а це уявіть собі: розсекречення сітки агентів яка створювалась протягом не одного десятиліття – він зараз зайнявся ліквідацією їх з місць дислокації, а пояснює це все безглуздо – вони просто не потрібні. Уявіть собі він самостійно  вирішив, що Україна має ослаблюватись в розвідувальному секторі…це жах. Такі дії як мінімум заставляють задуматись: чи не державна зрада це України?! ДУМАЙ-ТЕ?!!!

Жити шикарно йому допомагає його давній знайомий і колега по попередньому і теперішньому місці праці такий собі громадянин Король, який є керівником відділу господарства СЗРУ. Та Короля більше називають особистим бухгалтером Євдокимова. До речі, вони обоє на попередньому місці роботи потрапили у великий скандал, який заледве вийшло замнути. Відомо, що Євдокимов виписав своєму підданому в той час щедру премію у розмірі 550% до окладу, нічого собі чи не так?! Зараз же схожі схематози є звичайною справою, адже все можна провертати під грифом «секретно». Та найбільш відомими є схеми коли державні гроші просто переводять на рахунки Євдокимова, прикриваючись витратами не псевдо-будівництво приміщень для структури. Також ними проводяться махінації нераціональної закупки оргтехніки та вдумайтесь – ще й пожарних машин…і. т. д.  За даними сума яку він вкрав із бюджету України становить більше 100 млн.грн, і це всього лиш за кілька місяців на посаді. Та як всі розуміють частка з цього надходить стабільно його босу «кривавому пастору» Турчинову. То ж кому він служить?! – є ще питання?!!!

На завершення хочеться звернутись до Президента України Володимира Зеленського, який мав би звернути увагу на Службу зовнішньої розвідки України, а особливо на теперішнє керівництво в особі  Валерія Володимировича Євдокимова. Дана особа знищує зовнішню розвідку, грабує Україну разом із своїм босом-Турчиновим, а найголовніше його дії потребують розгляду на факти державної зради. Євдокимов – ганьба спецслужб і народу України! Тому пане Президенте – приймайте рішення, поки ще не пізно, поки наших розвідників за кордоном не повбивали і не витягнули з них державну таємницю. Часу вкрай мало…

Добавить комментарий