Ирина Голуб и Владимир Парасюк — нескучная семейка

Ирина Голуб и Владимир Парасюк

Революція Гідності стала початком політичної кар’єри для багатьох українських політиків. Після Майдану, маючи за собою віру і підтримку мільйонів українців, новоспечені політики – колишні журналісти та просто активісти, всі як один ринулись займати вільні крісла у Верховній Раді. Не винятком став і Володимир Парасюк.

Сьогодні у ЗМІ його називають одним із найодіозніших політиків, а заслужив він це своєю нестримною любов’ю до бійок.

Не менше скандалів розгорається і навколо рідної сестри Володимира – Ірини Голуб, а в деякі колізії вони потрапляють разом. У березні 2017 року бурхливо обговорювалось побиття Парасюка поліцією, присутньою при якому була й Ірина. Тоді нардепа затримали для перевірки, а його сестра волала як несамовита: «ви не маєте права!» та «у нього депутатська недоторканність». Однак ці крики нічого не вирішили, лише більше роздратували поліцейських. Сталася ця подія у Краматорську.

Пізніше, тієї ж весни, жінка стала власницею одразу трьох об’єктів нерухомості: дві квартири у Краматорську та будинок під Львовом, який, щоправда, за документами належить її чоловікові.

Знову Краматорськ, не дивно? А якщо врахувати той факт, що її брат-депутат активно підтримував «торгівельну блокаду» Донбасу? Та й для чого врешті-решт львів’янці нерухомість у такому далекому й неспокійному місті? Що ж, відповісти на ці запитання, напевно, може лише сама Ірина, але ж ми знаємо – вона цього не зробить. Журналісти вже намагались викликати цю пані на відверту розмову, однак безрезультатно.

Останнім часом ім’я Голуб рідко з’являється у пресі. Чим ж займається жінка сьогодні? Зараз Ірина активно «гастролює» Львівщиною, допомагає братові проводити громадські прийоми та вирішувати проблеми місцевих. Про свою роботу у рамках «Команди Парасюка» жінка звітує на персональній сторінці у Фейсбук.

Варто відзначити, що і брат, і сестра Парасюки мають неабияку підтримку на рідній Галичині. Або ж, принаймні, намагаються всіх у цьому переконати.


По материалам korupciya.com

Добавить комментарий