Мародери з фармацевтичної компанії «Юрія-Фарм» наживаються на коронавірусній паніці

Київська фармацевтична компанія «Юрія-Фарм» запустила рекламний ролик про медичний препарат «Декасан», який, як переконує виробник, «діє на усі складні віруси, включаючи коронавіруси». Однак це виявилось неправдою, бо ліків проти коронавірусу вчені наразі не винайшли.

«Діє на всі складні віруси, включаючи коронавіруси», – йдеться у рекламі «Декасану», препарату для інгаляції.
<iframe width=»600″ height=»315″ src=»https://www.youtube.com/embed/k029_rIanx0″ frameborder=»0″ allow=»accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture» allowfullscreen></iframe>

Відома львівська журналістка, телеведуча ZAXID.NET Мар’яна Романяк, яка знімалася у рекламному ролику препарату «Декасан», назвала дії компанії «Юрія-Фарм» маніпуляцією. За її словами, у ролику без її відома змінили затверджений сценарій та додали слова про те, що препарат «діє на усі складні віруси, включаючи коронавіруси». Ролик журналістка назвала маніпулятивним та звернулась до компанії із вимогою вилучити рекламу і кадри з нею з ефірів. У разі відмови Мар’яна Романяк, обіцяє звернутися до суду.

«Для мене цей вчинок є абсолютно неетичним та маніпуляцією задля отримання прибутків фармацевтичною компанією. Перед зйомками я отримала зовсім інший текст ніж, той що є зараз в ефірі. Тому вимагаю забрати оманливий кадр щодо короновірусів і забрати кадри зі мною», – зазначила в коментарі ZAXID.NET журналістка Мар’яна Романяк.

За її словами, ролик зняли 22 січня. Взимку в ефір вийшла реклама, сценарій якої був погоджений перед зйомками. За її словами, у неділю, 15 березня, вона побачила рекламу із кадром, якого раніше в ролику не було.

Наразі ZAXID.NET не вдалося отримати коментар ні від рекламного агентства, яке займалося зйомками ролика, ні від фармацевтичної компанії.

Корпорація «Юрія-Фарм» займається виробництвом фармацевтичних препаратів і матеріалів. Підприємство зареєстроване у Києві у 1998 році. Однак на своїй сторінці у Facebook «Юрія-Фарм» 4 лютого оприлюднила довідку Вінницького національного медичного університету імені Пирогова, де йдеться про те, що декаметоксин, який міститься у «Декасані», «має здатність знищувати складні віруси, до яких відносяться коронавіруси».

«Декасан» – це розчин для інгаляцій, який має антибактеріальну, противірусну та фунгіцидну дію. У аптеках він коштує від 130 до 150 грн.

Добавить комментарий