У Херсоні протестують проти перейменування вулиці на честь активістки Катерини Гандзюк

Автор 

У будівлі міської ради Херсона влаштували мітинг проти перейменування вулиці на честь активістки Катерини Гандзюк. Про це повідомила кореспондентка Громадського з місця події.

На акцію протесту зібралися близько 30 людей. Вони невдоволені тим, що раніше вулицю, яку планують перейменувати на честь Гандзюк, відмовилися перейменовувати на честь загиблого учасника бойових дій Руслана Сторчеуса.

«Херсонці вважають, що вона не гідна того, щоб її ім’ям називали будь-яку вулицю в Україні, а тим паче в Херсоні, в її рідному місті, де дуже багато поганого про неї пам’ятають. А тим паче вулицю Лютеранську, яку вона не захотіла, щоб ми назвали іменем загиблого героя Руслана Сторчеуса» — заявили мітинувальники.


Міського голову Херсона Володимира Миколаєнка облили водою.

Депутат міськради Дмитро Ільченко стверджує, що вулиця була перейменована з порушенням процедури.


«Мені важко реагувати на це, тому що ті звинувачення, які лунали — відверта брехня. Дуже важко чути аргументи тих людей, які взагалі не брали участі у тих подіях, про які вони говорять. Ті хто найбільше там виступав, жодного дня не перебував на Майдані на відміну від Катерини. Це позиція такої інтернет-спільноти, герої біля телевізора. Ми шануємо наших героїв, от щодо Руслана — на його честь було зроблено гарний сквер, ми дбаємо, він продовжує розширюватися. Депутати вирішили, що та вулиця, про яку йдеться, буде названа ім’ям Катерини», — заявив Миколаєнко.

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход