Ростислав Кисиль и схемы дерибана Укрпочты

Укрпочта

Що таке «Укрпошта», знають усі. Неповороткий поштовий монстр, який потребує реформах і модернізації — але монстр стабільно прибутковий. 

А от що таке «Міст Експрес»? 

Якщо вірити експертними оцінками, ця компанія займає третє місце на ринку кур’єрсько-поштових послуг, поступаючись лише державної «Укрпошті» і приватної «Нової поштою». Входить до бізнес-імперії «Росан».
Фінансово-промислової групи «Росан» очолює емігрував з України до Канади Ростислав Кісіль — хороший друг Михайла Паньківа, а за сумісництвом -учасник львівської організованого злочинного угруповання Ореста Завінського,відомого в лихі 90-е як «Завіня».

Ростислав Кісіль осів у Канаді. Здобуті злочинним шляхом кошти згодилися для відкриття бізнесу — так з’явилася фірма «Meest», виросла бізнес-імперія «Росан». Придалися й навички, за допомогою яких Кісіль звик збагачуватися.

Але це минуле. А справжнє у ТОВ «Міст Експрес» не менш цікаве. Чим заробляє поштовий оператор? Правильно,перевезеннями. Зокрема, переміщенням вантажів через державний кордон. У тому числі – контрабандним
переміщенням.

Відповідальним за це делікатне напрямок бізнесу є ще один колишній член ОЗУ Завіні — колишній боксер, а нині глава служби безпеки ТОВ «Міст Експрес» Володимир Цимбалюк,кримінальну прізвисько — «Чуда».
Цимбалюк-Чуда особисто контролює переміщення контрабандного товару через внутрішній митний пост, який по чистій випадковості розташований за однією адресою з ТОВ «Міст Експрес» — м. Львів, вул. Зелена, 147. Причому, кажуть, не гребує ця контора і переміщенням наркотичних препаратів.
Задіяно ТОВ «Міст Експрес» у ще одній нехитрою схемою: м’ясопродукти з Польщі невеликими партіями за перевіреним контрабандному каналу переміщалися на територію України, а звідти «Міст Експрес» доставляв їх на підприємства «Росан-Агро» для переробки та до Львова — на реалізацію.
Слідчим управлінням Львівського ГУ МВС було відкрито кримінальне провадження щодо шахрайських дій (переклад активів з ТОВ «Міст Експрес» у ТОВ «ТД» Міст Експрес «) № 12013210010000125.
Сталося це 9 квітня 2013
А рівно через рік, день в день, заступник директора ТОВ «Міст Експрес» Михайло Паньків очолив «Укрпошту».

Символічно, чи неправда?

З урахуванням перерахованих фактів кожен може сам для себе вирішити, якому з документів вірити — заявою «Міст Експрес», в якому погано приховують радість з приводу кар’єрних успіхів Панькова, або відкритому листу працівників «Укрпошти», які б’ють на сполох, попереджаючи: «Укрпошту грабують!»

По материалам antikor.com.ua

Добавить комментарий