Схематоз сумської «еліти»

Переляк зацікавлених осіб щодо можливого програшу конкурсу. Хто та завдяки чому  впливатиме на результати.

Як відомо виконавців житлово-комунальних послуг визначаються на підставі проведення прозорих конкурсів, а не так як це намагаються зробити деякі депутати, лобіюючи інтереси  власних компаній за рахунок включення пов’язаних між собою осіб до складу комісій. Таку ж саму схему вони постійно застосовують при проведенні тендерів, але замість своїх членів комісії вони застосовують фірми які пов’язані між собою, будучи впевненими у власній безкарності. На це можливо було б закрити очі, якби ці дії призводили до поліпшення стану більшості людей, а не лише збагаченню декількох.

Як відомо на прі кінці лютого виконавчим комітетом Сумської ради було прийнято рішення щодо внесення на розгляд Сумської міської ради питання «Про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади». В ході обговорення проекту рішення до виконавчого комітету були надані пропозиції щодо зміни членів складу конкурсної комісії, так як деякі члени комісії пов’язані з депутатом місцевого самоврядування, якій має корпоративні права  ймовірного учасника конкурсу ТОВ «Сервісресурс».

Але замість зміни членів комісії «несподівано» приймається кардинально інше рішення, що це не впевненість у власних сілах депутата, чи заздалегідь прорахований вчинок, зроблений лише для того, щоб «замилити очі» — начебто ми взагалі зробили його (конкурс) настільки прозорим що замість фахівців включили представників фракцій, но мабуть тільки тих представників які є «лояльними» та зроблять «впевнений» вибір на користь потрібної компанії. Час покаже.

Деякі факти з життя та діяльності членів комісії яка повинна визначати переможця конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

Тихенко Костянтин Павлович — член Виконавчого комітету Сумської міської ради (за згодою), рекомендований на посаду від «Опозиційний блок» – як свідчить інформація розміщена на сайті інформаційного порталу сумської міської ради розпочав свою трудову діяльність у серпні 2000 року на посаді інженера ПАТ «Сумигаз», у період з 06.2015 р. по 01.2016 р. був директором ТОВ «ФОРЕКС ПЛЮС», а починаючи  серпня 2017р. по теперішній час — заступник директора ТОВ «ЕЛЛТА». Запам’ятайте назву цієї останньої фірми.

Так як та чим цей поважний громадянин, член виконавчого комітету, може бути пов’язан  з Жиленко В.М..

У серпні 2002 року було заснована таке себе ТОВ «АВТОПРОМСТРОЙ»( 32024792). Засновниками юридичної особи були Винокурова Зоя Андріївна, Міхеєнко Роман Васильович, Жиленко Юрій Миколайович (брат депутата Жиленко В.М.), Жиленко Ірина Анатоліхвна, Буката Ігор Володимирович.

У 2006 році була заснована ТОВ «ПМК-45»  (34012066). Засновниками юридичної особи була Винокурова Зоя Андріївна, Сюхіна Вікторія Вікторівна, Сюхіна (Попова) Анастасія Геннадіївна, Буката Ігор Володимирович, Бородійчук Дмитро  Володимирович, Чирик Іван Михайлович, Гасанов Хакім, Ткаченко Анатолій Михайлович, Ткаченко Віктор Михайлович.

Після того як ТОВ «АВТОПРОМСТРОЙ»  засвітилася з другим пов’язаним юридичною особою ТОВ «ПМК-45» у кримінальній справі, яка займалася відмиванням ПДВ, про що нам є підтвердження у кримінальній справі від 23.09.2013 за ЄРДР№32013200000000081 фірми одразу «злили», ТОВ «ПМК-45» засновники продали і перереєстрували в Донецьк, а замість ТОВ «АВТОПРОМСТРОЙ»  зареєстрували нові підприємства, вже відомі нам, а саме: ТОВ «ЕЛЛТА», ТОВ «СЕРВИСРЕСУРС», ТОВ «ПРОГРЕСБУДСЕРВИС», де фігурують ті ж засновники та керівники. І за якимсь дивним збігом обставин ці фирми одноосібно беруть участь і перемагають на тендерах у місті Суми, звісно не без допомоги тендерної комісії. На більшості тендорів перемогу отримує ТОВ «ЕЛЛТА» засновником якої є депутат Жиленко В.М., а заступником директора і досі є  Тихенко К.П, також депутат міської ради. Несподіванка? Авжеж.

Також постає питання чому досі сміття яке утворюється в місті не сортують і не переробляють, а за старою звичкою закопують на полігонах, продовжуючи отруювати водні ресурси і землю, відповідь на питання лежить на поверхні.

Візьмемо, комунальне підприємство «СУМИЖИЛКОМСЕРВИС», Сумської міської ради, яке експлуатує полігон для сміття. У відкритому списку підприємств, що беруть участь у облаштуванні полігону бачимо ТОВ «ПРОГРЕСБУДСЕРВИС» (Код ЄДРПОУ 41739042) підписантом якого є Жиленко Юрій Миколайович – рідний брат Віталія Жиленка (тендер1, тендер 2, тендер 3).

Як бачимо суми тендерів не великі від 500 тис. до 1,5 млн. гривень., але їх не мало і роботи приймають підконтрольні Жилекно  люди, тому складно буде простежити скільки і чого заривають на тому полігоні.

У попередній статті писалось, що ТОВ «ПРОГРЕСБУДСЕРВИС» – є переможцем більшості торгів по Солом’янському району р. Києва за квітень-липень, як єдиний учасник, на загальну суму близько 7,5 млн. гривень. (тендер1, тендер 2, тендер 3, тендер 4, тендер 5).

Як і у випадку з полігоном тендери розбиті на не великі суми, але випадки перемог систематичні, що можна відстежити в системі «Прозорро».

Для того що б довести не відповідає якість робіт необхідно замовляти дорогу будівельну експертизу. Але читаючи форуми жителів Солом’янського району, можна зробити висновки народної експертизи.

На цьому простому прикладі можна зробити висновок, що сьогодні в нашій країні куди не копни, всюди проявляються різні схеми і «наймані працівники».  І звичайно нікого не хвилює походженням грошей, навіть якщо вони забезпечуються такими непривабливими речами як нечистоти або сміття.

«Гроші не пахнуть» — сказав імператор Веспасіан, коли ввів податок на громадські вбиральні.

А питання екології, приходу інвесторів з новими технологіями блокуються на рівні місцевої влади на догоду грошей, не дивлячись на забруднення поверхневих вод і грунту.

Читайте также: Как воруют на украинской железной дороге
Матеріал даної статті є відкритою заявою до органів КРУ, Назка і прокуратури для вжиття відповідних заходів в рамках їх компетенції.

Також сподіваємось що з приходом нового голови ОДА (військового прокурора) ця вся «Сумськая гопота», як сказав відомий блогер Шарій, почне отримувати по повній за всі свої дії та бездіяльність, яка звикла красти гроші платників податків.

П.С.: нещодавно в Сумах з’явився новий /старий посадовець Журба О.І. якій очолив департамент інфраструктури міста, якій і досі фігурує в гучних кримінальних справах,  нехай сумчанам щастить.

Автор: Микола Каліш
antikor.com.ua

Добавить комментарий