«Троянський кінь» для Фірташа: Дмитро Торнер обміняв свого боса на власну свободу

1. «ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ» ДЛЯ ФІРТАША- ДМИТРО ТОРНЕР

Вже тривалий час триває судовий розгляд справи над одіозним українським олігархом Дмитром Фірташем. Нагадаємо, його було затримано 12 березня 2014 року у Відні за запитом ФБР за підозрою в дачі хабара у розмірі $18 млн індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії. Дана справа доволі довго є однією із найгучніших в світі і схоже, що ця епопея тривала б і ще не один рік, якби в рядах олігарха не з’явився своєрідний «троянський кінь». А звати цього підступного «скакуна» — Дмитро Торнер, точніше ким він вже тільки не був: і Дмитром Мальченком, і Дмитром Грозним, і Дмитром Соколовським, та фактично дана особа є — Некрасовим Дмитром Григоровичем, громадянином Молдови (народився в Кишиневі у 1980 році). В цій країні перебував у розшуку правоохоронних органів за вчинення злочину, передбаченого ст. 317 (втеча з місць ув’язнення) КК Республіки Молдови. Там він у 2003 році отримав 11 років ув’язнення за розкрадання в особливо великих розмірах, шахрайство і купівлю-транспортування наркотиків. Та вже через рік — у 2004 втік з колонії в Україну, де і розквітла його неординарна діяльність.

2. ХТО ВІН ДМИТРО ТОРНЕР- БРАЧНИЙ АФЕРИСТ ЧИ ХИТРИЙ ЗЛОЧИНЕЦЬ?

Вже в Україні Дмитро Некрасов (Торнер) показав цілому світові, що шлях від одного із найрозшукуваніших злочинців до успішного бізнесмена та навіть кандидата в народні депутати не такий уже й великий і тернистий: все, що потрібно — це бути нещадним і кровожерливим та стрибнути у ліжко до «потрібних» жінок. І одне, і друге було його життєвивою сутністю: бравим злочинцем він вже прибув в нашу державу, а щодо успіху через ліжко — зрозумів вже на місці. Про що й свідчить його кілька одружень, всі вони помітно були із вигодою. Так, першою дружиною в Україні була дочка відомого футбольного тренера В’ячеслава Грозного — Юлія (одружились 2007 році — розійшлися 2010 році). Завдяки цьому союзу окріп фінансово, почав появлятися у колі серйозних людей, а головне- завдяки шлюбу змінив прізвище, щоб замести сліди його розшуку.

3. «ЗАГАДКОВА СМЕРТЬ» ДМИТРА ГРОЗНОГО та ФЕЄРИЧНЕ ЯВЛЕННЯ ДМИТРА ТОРНЕРА

Та згодом перевтіленний у ГРОЗНОГО Дмитра він імітував власну смерть і вже в новому статусі у 2011 році одружився із Сергієнко Тетяною Євгенівною, яка була працівницею центрального апарату МВС України, а її батько Генерал СБУ України. Саме така дружина і її батько були йому потрібні в цей час. Але через махінації на велику суму, більше як 8 млн. доларів і переслідування молдавськими правоохоронними органами у 2013 році покинув і цю жінку та тікає… до Росії.

4. РОСІЙСЬКИЙ СЛІД ДМИТРА ТОРНЕРА ТА ЙОГО НОВЕ ПЕРЕВТІЛЕННЯ

І тут, у Росії, знову «стара пісня»: нова дружина, ще один паспорт і як висновок- нові можливості. У РФ він одружився із учасницею конкурсу краси «Міс Донбас Open-2011» Ольгою Соколовською — взяв її прізвище та обоє отримали паспорта Росії, яка їх переховувала. У 2014 році, як громадянин РФ він виїзджає з Соколовською в Австрію. Та вже згодом придбає новий паспорт на прізвище Торнер. І вже в цій країні почалось нове життя із безліччю можливостей…Нажаль, знову не зовсім законних…

5. ВІДЕНСЬКЕ ЖИТТЯ ДМИТРА ТОРНЕРА ТА ПОЧАТОК «ТРОЯНСЬКОГО ПРОНИКНЕННЯ» ДО ДМИТРА ФІРТАША

Проживаючи у Відні Дмитро Грозний, але вже під прізвиськом Торнер, через старих знайомих завів знайомство із вищезгаданим одіозним олігархом Дмитром Фірташем. Звісно, йому було б комфортніше все вирішити стандартно. У його випадку- через ліжко, але прийшлося через стать опонента обійтись без цього. Та все ж йому вдалось втертись у довіру цьому зовсім не бідному чоловікові, що в результаті дало йому змогу стати одним із топ-менеджерів фірташівського бізнесу, про що, скоріш за все, олігарх сильно пошкодував….

6. ЧИ ВИПАДКОВА ЗУСТРІЧ У ПАРИЖІ ДМИТРА ТОРНЕРА З ЛЮДЬМИ ДЖУЛІАНІ?

На даний час у ЗМІ топ-новиною стало те, що саме Торнер Дмитро врятував Фірташа від екстрадиції у США. Згідно публікацій цього молдавського злочинця-втікача зробили таким собі «героєм-рятівником» олігарха від довгих років останнього тримання за гратами однієї із наймогутніших держав світу. Та читаю насправді було? Та чи це не є подвійною грою Торнера, якого ось-ось мало заарештувати СБУ?
Згідно інсайдерських джерел пан Дмитро Торнер-Некрасов в травні 2019 року проводив час в престижному паризькому сигарному барі , де був на зустрічі із Рудольфом Джуліані, особистим адвокатом Президента Трампа. І там, в компанії
двох емігрантів, вже громадян США- Лева Парнаса та Ігоря Фрумана, що стали відомими завдяки своєму бажанню пролити світло на корупційні зв’язки демократів з урядом України, домовився про відмову від «поїздки» Фірташа у США. Цікаво що до зустрічі із Дмитром Торнером сам Джуліані публічно дискредитував Фірташа, огульно звинувачуючи його в зв’язках з організованою злочинністю. Та вже після цієї зустрічі все стало зовсім по іншому: Фірташ став менш цікавим для США.

7. СКРИТА СТОРОНА МЕДАЛІ «ПІКЛУВАННЯ» ТОРНЕРА ПРО ФІРТАША І ЩО СТОЇТЬ ЗА ТАКОЮ «ТУРБОТОЮ» АБА ПЛАН: «ЯК ЗАЛИШИТИ ФІРТАША «З НОСОМ».

Все наче б то правильно зі сторони Дмитра Торнера, та це лише картинка. Насправді, молдаванин в цій ситуації аж ніяк не піклувався про шефа, а прикривав власну шкуру. Проти Дмитра Торнера відкрито 4 кримінальні справи, згідно яких йому прийшлося би довго сидіти за гратами. Але за його плечима з’явились дуже серйозні, далеко не останні в державі люди, яким Фірташ потрібен для повного спустошення його статків. Відповідно до цього йому дали картбланш, щоб олігарх був досяжним, саме тому і не інакше, домовленість із Джуліані була успішною. Торнер для Фірташа став «Троянським конем», якого завербували для того, щоб обчистити до останньої нитки Дмитра Фірташа. А ціною питання стала воля Дмитра Торнера та кругленька сума на його рахунок. В цьому випадку злочинець-молдаванин довго не думав і вже в процесі своєї місії повністю зрадив нового шефа. Першими завданнями на повістку дня поставили фірташівські облгази та медіа-імперію, які Дмитро Торнер мав виторговувати для своїх нових знайомих у Фірташа в обмін на волю. Хоча по факту, ніякої свободи останньому не можливо було обіцяти. Надалі, у Торнера мало все піти у чіткій послідовності, допоки не залишать олігарха з «носом». От такий план був скорегований Дмитру Торнеру. От таку зміюку пригрів Дмитро Фірташ в себе на грудях.

8. ЕПІЛОГ ЧИ ПРОДОВЖЕННЯ ЗЛОДІЯНЬ ДМИТРА ТОРНЕРА-МОЛДАВСЬКОГО ОСТАПА БЕНДЕРА

Цікаво, що на Парламентських виборах 2019року Фірташ вклав чимало грошей в Дмитра Торнера, який з скандалом провалився.

Та для олігарха це було на краще, бо у такому випадку вже б давно залишився «голий і босий»! Адже Торнер давно мав у планах знищити свого нового боса і прибрати до свої рук частину майна олігарха…
Та тепер слід спостерігати за всім, що відбувається із Фірташем. Бо за всіма інсайдерських джерелами відомо, що Дмитро Торнер його знищить і отримає взамін свою свободу і багатство, а олігарх в кращому випадку залишиться ні з чим. Але, не слід недооцінювати пана Фірташа, адже він в цій ситуації не буде сидіти склавши руки…
Як казав Парубій: «Буде весело…»…

Далі буде…

Добавить комментарий